Запрошуємо до участі в конкурсі учнів мистецьких шкіл, вихованців клубних закладів, мистецьких студій, користувачів бібліотек-філій Вінницької міської централізованої бібліотечної системи віком від 9-ти до 17-ти років.
Мета конкурсу – популяризація національної літературної спадщини та сучасної патріотичної української літератури, підтримка та розвиток креативних творчих здібностей юних особистостей, які проживають на території Вінницької міської територіальної громади.

Конкурс проходитиме у квітні 2024 року.

Заявки на участь у конкурсі подаються у термін до 01 квітня 2024 року до департаменту культури міської ради за формою:
https://docs.google.com/forms/d/1Y2WC0Rs_tfqi2loeJUM_SB8vgK1woEtAoSyF7C….

 

Конкурсну програму учасники представляють у одній із двох номінацій - “Поезія” або “Образотворче мистецтво”: 

І. “Поезія”: учасники читають напам'ять поетичний твір українських поетів ХІХ-ХХІ століть (героїчне минуле українського народу, твори сучасних авторів про події російсько-української війни, героїзм Збройних Сил України та українського народу тощо), обраний за власним уподобанням. Тривалість виконання становить до 5 хвилин. 
ІІ. “Образотворче мистецтво”: учасники представляють творчі роботи на патріотичну тематику, які виконані різними техніками (рисунок,  живопис, композиція, колаж, батік, графіка) і матеріалами (акварель, гуаш, темпера, пастель, туш, тощо) на аркуші формату А3. 

Конкурс у номінації “Поезія” відбудеться 16 квітня 2024 року у приміщенні Центральної міської бібліотеки ім. І. Бевза. (м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 4). 


Роботи у номінації “Образотворче мистецтво” подаються у термін до 15 квітня 2024 року до Вінницької дитячої художньої школи за адресою: м.Вінниця, вул. Магістратська, 66. Оцінювання конкурсних робіт у номінації “Образотворче мистецтво” триватиме з 16-го до 19-го квітня 2024 року. Виставка творчих робіт переможців буде експонуватися у холі Вінницької міської ради (м. Вінниця, вул. Соборна, 59). 

Результати конкурсу будуть опубліковані на офіційному сайті Вінницької міської ради, на інтернет-порталі «VinCulture» та в соціальних мережах. 

Критерії оцінювання конкурсних робіт: 
-    рівень виконавської майстерності, сценічна культура;
-    художня виразність та глибина розкриття змісту твору;
-    артистичність, оригінальність подачі;
-    відповідність творчих робіт загальній тематиці конкурсу;
-    індивідуальність та творча фантазія;
-    майстерність виконання.
У кожній із номінацій визначаються переможці за наступною схемою:
-    середня вікова категорія (І-е, ІІ-е, ІІІ-є місця);
-  старша вікова категорія (І-е, ІІ-е, ІІІ-є місця).

Переможців конкурсу чекають цікаві призи та дипломи від департаменту культури Вінницької міської ради, решту учасників - заохочувальні подарунки та подяки.

Конкурс проводиться вперше за підтримки та ініціативи Виконавчого комітету Вінницької міської ради та департаменту культури міської ради.